Kontakty a lidé

    

Kanceláře – sídlo společnosti

CoPharm a.s.
Rosická 653
190 17 Praha 9

IČ: 28441192
DIČ: cz28441192

Mail: info@copharm.cz

Vedení společnosti

Petr Kasa (petr.kasa@copharm.cz)
předseda představenstva

Tomáš Baier (tomas.baier@copharm.cz, 775 335 544)
ředitel pro obchod a marketing

Michal Hanáček (michal.hanacek@pilulka.cz, 774 493 354)
ředitel online projektů

Jiří Luksch (jiri.luksch@copharm.cz, 608 353 035)
manažer prodejního týmu  CZ/SK

Martin Kasa (martin.kasa@pilulka.cz)
předseda dozorčí rady

Regionální manažeři

Jaroslav Černý (jaroslav.cerny@copharm.cz, 602 451 331)
Radka Janoušková (radka.janouskova@copharm.cz, 774 809 288)
Kateřina Kyzlinková (katerina.kyzlinkova@copharm.cz, 602 445 532)
Miroslav Bartoň (miroslav.barton@copharm.cz, 724 808 934)
Martina Staňková (martina.stankova@copharm.cz, 737 216 153)

Obchodní oddělení

Hynek Vrana (hynek.vrana@pilulka.cz, 602 683 427)
Tomáš Slezák (tomas.slezak@pilulka.cz, 778 455 473)
Iva Hárovníková (iva.harovnikova@pilulka.cz, 608 800 458)
Michaela Trnavská (michaela.trnavska@pilulka.cz, 777 472 692)
Jan Richter (jan.richter@copharm.cz, 731 532 440)

Marketing a logistika

Radka Vernerová (radka.vernerova@copharm.cz, 777 414 003)
Veronika Roháčová (veronika.rohacova@pilulka.cz, 778 751 853)
Kateřina Schotliová (katerina.schotliova@pilulka.cz, 778 701 480)
Eliška Pohanková (eliška.pohankova@copharm.cz, 773 771 777)

Analytické oddělení

Michaela Červenková (michaela.cervenkova@copharm.cz, 778 495 570)
Martin Fischer (martin.fischer@copharm.cz, 778 754 858)
Petr Staněk (petr.stanek@copharm.cz, 773 781 015)
Martin Exner (martin.exner@pilulka.cz, 734 223 435)